Sobota, Maj 21, 2022, 18:10

VI Niedziela Wielkanocna
22 maja 2022 r.

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny ku czci NMP Wspomożycielki Wiernych. Uroczystej Sumie o godz. 12.00 będzie przewodniczył Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie ks. Wojciech Bartkowicz.

2. Dziś odbywa się beatyfikacja Pauliny Jaricot założycielki Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Żywego Różańca. W związku z beatyfikacją w Częstochowie w dniach 3-4 czerwca odbędzie się dwudniowe spotkanie modlitewne - Ogólnopolski Kongres Różańcowy oraz Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca.

3. W czwartek nabożeństwo majowe zostanie odprawione po Mszy świętej o siódmej rano w kaplicy Sióstr – tego dnia nie będzie Mszy św. o 18.00 w kościele.

4. W sobotę na Mszy świętej o godz. 18.00 będziemy gościć w naszej parafii ks. Bruno Thevenin z Francji – założyciela Misji św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Podczas tej Mszy świętej Ks. Bruno powie kazanie tłumaczone na język polski. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z katechezą osoby modlące się w Misji św. Tereski i wszystkich chętnych. W związku ze spotkaniem wieczornym dzieci nie będą miały przed południem spotkania formacyjnego – przychodzą na Mszę św. wieczorną.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II zaprasza Parafian na Rycerski Piknik Rodzinny. O 14.00 zostanie odprawiona w kościele Msza święta, a po Mszy będzie spotkanie na terenie Altany Ludowej. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

23  maja

+ Barbarę Jakubowską intencja po pogrzebie

+ Teresę Nowak (25 Msza gregor.)

24  maja

+ Teresę Nowak (26 Msza gregor.)

+ Kacpra Molika – intencja społeczności Liceum w Nadarzynie

25  maja

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi i o powołania kapłańskie i misyjne

+ Teresę Nowak (27 Msza gregor.)

26  maja

+ Teresę Nowak (28 Msza gregor.)

27  maja

O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Olega

Msza ślubna: Wioletta i Paweł

+ Teresę Nowak (29 Msza gregor.)

28  maja

+ Teresę Nowak (30 Msza gregor.)

O Boże błogosławieństwo dla członków Róży Różańcowej Modlitwy Rodziców za Dzieci pw. Bł. Stefana Wyszyńskiego i o potrzebne łaski dla ich rodzin

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
29  maja