Niedziela, Maj 5, 2024, 08:57

VI Niedziela Wielkanocna

5 maja 2024 r.

1. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Norbert Strulak, kawaler z Parafii Przemienienia Pańskiego w Lubani i Natalia Pęzik, panna z Parafii tutejszej, zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach do tego ślubu powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej.

2. Nabożeństwa majowe odprawiane są w następującym porządku: w dni powszednie, w poniedziałek, wtorek i w środę po Mszy świętej o godzinie 7.00 rano w kaplicy Sióstr i w czwartek, piątek i w sobotę po Mszy świętej o godzinie 18.00 w kościele. W niedziele nabożeństwo jest w kościele po Mszy świętej o godzinie 12.00.

3. W piątek o godz. 19.00 – po Mszy świętej wieczornej i po nabożeństwie, odbędzie się spowiedź dla obydwu grup dzieci przystępujących do I Komunii świętej, dla dzieci ze szkoły w Kostowcu i ze szkoły „Most” i członków ich rodzin. W spowiedzi będzie pomagał ks. Dariusz Buksik salezjanin. Ksiądz Dariusz będzie spowiadał także w sobotę podczas uroczystości komunijnych i w przyszłą niedzielę na Mszach świętych o 7.30 i 9.30.

4. W sobotę odbędzie się uroczystość I Komunii świętej: o godz. 10.00 dla dzieci ze szkoły „Most” i o 12.00 dla dzieci z Kostowca.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W piątek w tym tygodniu rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego.

6. Na stoliku jest wyłożona prasa katolicka. W zakrystii jest miesięcznik Różaniec na maj.

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

6  maja

7  maja

8  maja