Sobota, Czerwiec 20, 2020, 23:10

XII Niedziela zwykła

21 czerwca 2020 r.

1. Dziękuję wszystkim osobom, a szczególnie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, za wyczyszczenie kostki i inne wykonane prace wokół świątyni.
  2. W czwartek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta za zakończenie roku szkolnego. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie dzieci i młodzież z Misji św. Tereski, ze scholii i służby liturgicznej.
  3. W sobotę na Mszy św. o godz. 12.00 pierwsza grupa dzieci klasy trzeciej przyjmie I Komunię świętą. Ostatnia próba przed Komunią będzie w poniedziałek o godz. 19.00, a spowiedź w piątek o godz. 19.00. Do spowiedzi zapraszam także najbliższych z rodziny – przyjedzie jeszcze jeden kapłan.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy o godzinie 12.00 zostanie zawiązana wspólnota, chorągiew Rycerzy św. Jana Pawła II.
    1. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka:  Gość Niedzielny i Niedziela i Mały Gość Niedzielny. W zakrystii jest miesięcznik Egzorcysta.

Poniedziałek         22 VI

+ Tadeusza Olczaka, Helenę i Pawła Olczak

Wtorek                  23 VI

O Boże błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla siostry Wandy Przełożonej Domu Sióstr