Poniedziałek, Lipiec 13, 2020, 09:43

XV Niedziela zwykła

12 lipca 2020 r.

1. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: (1) Magdalena Jarkiewicz panna z parafii tutejszej i Albert Pietrzak kawaler z parafii św. Prokopa w Błędowie – zapowiedź druga.

(2) Natalia Bała panna z parafii NMP Matki Kościoła w Otrębusach i Rafał Błaszkiewicz kawaler z parafii tutejszej – zapowiedź pierwsza. Kto wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy zaręczonymi powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej

1. W poniedziałek o godzinie 20.00 zostanie odprawione nabożeństwo fatimskie – Różaniec przy kapliczce Matki Bożej.
  2. Na stoliku wyłożona jest prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny i kwartalnik Miłujcie się. W zakrystii jest miesięcznik Egzorcysta i wakacyjny numer Różańca – cena 8,50.

Poniedziałek       13 VII

O powołania do Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi

Wtorek                14 VII

Za parafian

Środa                   15 VII

Czwartek            16 VII

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Kingi i Kai w dniu ich urodzin oraz o potrzebne łaski Boże dla ich rodzin

Piątek                  17 VII

Za wstawiennictwem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego o Boże łaski dla Sióstr Zgromadzenia Rodziny Maryi, ich rodzin, podopiecznych, współpracowników i darczyńców Domu.

Sobota                 18 VII

XVI Niedziela zwykła